V27ZT05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V27ZT05P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V27ZT05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 27V 100A DISC 5MM
Fitxak: V27ZT05P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V27ZT05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V27ZT05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 27V 100A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 733419 pcs Datuen fitxa V27ZT05P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 27V Varistor tentsioa (min) 24.3V
Varistor Tentsioa (Max) 29.7V Series ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 22V Gehienezko AC bolumena 17V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 0.25J
Deskribapen zehatza 27V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 100A
Edukiera @ maiztasuna 920pF @ 1MHz