V275LC20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LC20A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V275LC20A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: V275LC20A.pdf
  • Mezua
V275LC20Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V275LC20A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6979 pcs Datuen fitxa V275LC20A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series LC
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 369V Gehienezko AC bolumena 275V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 75J
Deskribapen zehatza 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 4.5kA
Edukiera @ maiztasuna 450pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V275LC10
V275LC10
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Stockean: 4246 pcs
Deskarga: V275LC10.pdf
RFQ
V275LC20APX2855
V275LC20APX2855
deskribapena: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM