V275LA10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LA10P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V275LA10P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak: V275LA10P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V275LA10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V275LA10P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169228 pcs Datuen fitxa V275LA10P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series LA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak F3014
V275LA10P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 369V
Gehienezko AC bolumena 275V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 45J Deskribapen zehatza 430V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 2.5kA Edukiera @ maiztasuna 200pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V275LA10PX2855
V275LA10PX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM