V270ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V270ZC05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 270V 400A DISC 5MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V270ZC05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V270ZC05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 270V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 472132 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 270V Varistor tentsioa (min) 243V
Varistor Tentsioa (Max) 297V Series ZC
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 225V Gehienezko AC bolumena 175V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 7.5J
Deskribapen zehatza 270V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 400A
Edukiera @ maiztasuna 75pF @ 1MHz