V251HF34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V251HF34 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V251HF34
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 390V 40KA SQUARE 34MM
Fitxak: V251HF34.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
V251HF34ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V251HF34 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 390V 40KA SQUARE 34MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11475 pcs Datuen fitxa V251HF34.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 390V Varistor tentsioa (min) 351V
Varistor Tentsioa (Max) 429V Series HF34
Packaging Bulk Pakete / kasua Square 34mm, Tabs
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 330V Gehienezko AC bolumena 250V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 370J
Deskribapen zehatza 390V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Tabs Oraina - Surge 40kA
Edukiera @ maiztasuna 5000pF @ 1MHz