V250LT40BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V250LT40BP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V250LT40BP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V250LT40BPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V250LT40BP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 312889 pcs Datuen fitxa V250LT40BP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 383.5V Varistor tentsioa (min) 354V
Varistor Tentsioa (Max) 413V Series LT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 330V Gehienezko AC bolumena 250V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 130J
Deskribapen zehatza 383.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 1000pF @ 1MHz
Produktu erlazionatuak
V250LT40BPX10
V250LT40BPX10
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 262160 pcs
Deskarga: V250LT40BPX10.pdf
RFQ
V250LT40APX10
V250LT40APX10
deskribapena: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 225278 pcs
Deskarga: V250LT40APX10.pdf
RFQ
V250LT40AP
V250LT40AP
Deskarga: V250LT40AP.pdf
V250LT40BPX2855
V250LT40BPX2855
Deskarga: V250LT40BPX2855.pdf
V250LT4
V250LT4
deskribapena: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM