V240CH8S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V240CH8S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V240CH8S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 250A 2SMD
Fitxak: V240CH8S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
V240CH8Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V240CH8S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 240V 250A 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81380 pcs Datuen fitxa V240CH8S.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 212V
Varistor Tentsioa (Max) 268V Series CH
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Beste izenak F5379
V240CH8S-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 200V
Gehienezko AC bolumena 150V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 5.0J Deskribapen zehatza 240V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
Oraina - Surge 250A Edukiera @ maiztasuna 100pF @ 1MHz