V230LA40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LA40A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V230LA40A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V230LA40A.pdf
  • Mezua
V230LA40Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V230LA40A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6492 pcs Datuen fitxa V230LA40A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 360V Varistor tentsioa (min) 324V
Varistor Tentsioa (Max) 396V Series LA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 300V Gehienezko AC bolumena 230V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 122J
Deskribapen zehatza 360V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 1100pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V230LA40APX10
V230LA40APX10
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 252942 pcs
Deskarga:
RFQ
V230LA40APX2855
V230LA40APX2855
Stockean: 213930 pcs
Deskarga:
RFQ
V230LA40CP
V230LA40CP
deskribapena: VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
Deskarga: V230LA40CP.pdf
V230LA40CPX10
V230LA40CPX10
V230LA40AP
V230LA40AP
Deskarga: V230LA40AP.pdf
V230LA4
V230LA4
deskribapena: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM