V22ZC2PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V22ZC2PX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V22ZC2PX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V22ZC2PX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 22V 500A DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 485800 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 22V Varistor tentsioa (min) 19.8V
Varistor Tentsioa (Max) 24.2V Series ZC
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 18V Gehienezko AC bolumena 14V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 2.0J
Deskribapen zehatza 22V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 500A
Edukiera @ maiztasuna 4500pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V22ZC3
V22ZC3
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Stockean: 5010 pcs
Deskarga: V22ZC3.pdf
RFQ
V22ZC3P
V22ZC3P
Stockean: 308079 pcs
Deskarga: V22ZC3P.pdf
RFQ
V22ZC2P
V22ZC2P
deskribapena: VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
Deskarga: V22ZC2P.pdf
V22ZC3PX1347
V22ZC3PX1347
Deskarga:
V22ZS05
V22ZS05
deskribapena: VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Deskarga: V22ZS05.pdf
V22ZC2
V22ZC2
Deskarga: V22ZC2.pdf
V22ZC1PX2855
V22ZC1PX2855
deskribapena: VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Deskarga:
V22ZC1
V22ZC1