V22ZA05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V22ZA05P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V22ZA05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Fitxak: V22ZA05P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V22ZA05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V22ZA05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 22V 100A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 145305 pcs Datuen fitxa V22ZA05P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 22V Varistor tentsioa (min) 19.8V
Varistor Tentsioa (Max) 24.2V Series ZA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak F3047
V22ZA05P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 18V
Gehienezko AC bolumena 14V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.20J Deskribapen zehatza 22V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 100A Edukiera @ maiztasuna 1220pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V22RA8
V22RA8
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 22V 250A ENCASED