V220CH8S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V220CH8S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V220CH8S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 250A 2SMD
Fitxak: V220CH8S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
V220CH8Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V220CH8S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 220V 250A 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79044 pcs Datuen fitxa V220CH8S.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series CH
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 180V Gehienezko AC bolumena 140V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 5.0J
Deskribapen zehatza 220V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead Oraina - Surge 250A
Edukiera @ maiztasuna 105pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V220CH8T
V220CH8T
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 220V 250A 2SMD
Stockean: 63098 pcs
Deskarga: V220CH8T.pdf
RFQ
V220BN
V220BN
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Antennas
deskribapena: RF ANT 223MHZ WHIP STR BN CONN