V20P420PL1B7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V20P420PL1B7
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1400 pcs
  • Mezua
V20P420PL1B7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V20P420PL1B7 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185408 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 560V Gehienezko AC bolumena 420V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 320J
Deskribapen zehatza 680V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 10kA
Edukiera @ maiztasuna 8500pF @ 1MHz