V20P275PL1B7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V20P275PL1B7
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
V20P275PL1B7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V20P275PL1B7 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 225350 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 350V Gehienezko AC bolumena 275V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 190J
Deskribapen zehatza 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 10kA
Edukiera @ maiztasuna 900pF @ 1MHz