V20P14AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20P14AUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V20P14AUTO
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 22V 5KA DISC 20MM
Fitxak: 1.V20P14AUTO.pdf2.V20P14AUTO.pdf3.V20P14AUTO.pdf4.V20P14AUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V20P14AUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V20P14AUTO fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 22V 5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Varistoraren tentsioa (tipoa) 22V Varistor tentsioa (min) 19.8V
Varistor Tentsioa (Max) 24.2V Series Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak F6415 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 16V
Gehienezko AC bolumena 14V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 28J Deskribapen zehatza 22V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 5kA Edukiera @ maiztasuna 22200pF @ 1MHz