V20H420P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20H420P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V20H420P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V20H420P.pdf
  • Mezua
V20H420Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V20H420P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89495 pcs Datuen fitxa V20H420P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series HMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak F7716 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 560V
Gehienezko AC bolumena 420V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 330J Deskribapen zehatza 680V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 600pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V20H40PL1T
V20H40PL1T
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Stockean: 149675 pcs
Deskarga: V20H40PL1T.pdf
RFQ
V20H420PL1T
V20H420PL1T
Stockean: 151859 pcs
Deskarga: V20H420PL1T.pdf
RFQ
V20H40PL1A
V20H40PL1A
Deskarga: V20H40PL1A.pdf
V20H40PL3T
V20H40PL3T
Deskarga: V20H40PL3T.pdf
V20H420PL2T
V20H420PL2T