V20H275P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20H275P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V20H275P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V20H275P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V20H275Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V20H275P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79680 pcs Datuen fitxa V20H275P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series HMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak F7714 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 350V
Gehienezko AC bolumena 275V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 260J Deskribapen zehatza 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 900pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V20H25PL1T
V20H25PL1T
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Stockean: 173969 pcs
Deskarga: V20H25PL1T.pdf
RFQ
V20H25PL2B
V20H25PL2B
Stockean: 187379 pcs
Deskarga: V20H25PL2B.pdf
RFQ
V20H275PL1A
V20H275PL1A
Deskarga: V20H275PL1A.pdf
V20H275PL1T
V20H275PL1T
Deskarga: V20H275PL1T.pdf
V20H25P
V20H25P
deskribapena: VARISTOR 39V 5KA DISC 20MM
Deskarga: V20H25P.pdf
V20H275PL3T
V20H275PL3T
Deskarga: V20H275PL3T.pdf
V20H275PL2T
V20H275PL2T
Deskarga: V20H275PL2T.pdf
V20H25PL1A
V20H25PL1A
Deskarga: V20H25PL1A.pdf
V20H275PL2B
V20H275PL2B