V20E625PL2T1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V20E625PL2T1
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V20E625PL2T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V20E625PL2T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V20E625PL2T1 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 132675 pcs Datuen fitxa V20E625PL2T1.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1kV Varistor tentsioa (min) 900V
Varistor Tentsioa (Max) 1.1kV Series UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak V20E625L2T1
V20E625L2T1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 825V
Gehienezko AC bolumena 625V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 400J Deskribapen zehatza 1kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 250pF @ 1MHz