V20E550PL1B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20E550PL1B7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V20E550PL1B7
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V20E550PL1B7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
V20E550PL1B7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V20E550PL1B7 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155821 pcs Datuen fitxa V20E550PL1B7.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 910V Varistor tentsioa (min) 819V
Varistor Tentsioa (Max) 1.001kV Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 745V Gehienezko AC bolumena 550V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 370J
Deskribapen zehatza 910V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 10kA
Edukiera @ maiztasuna 300pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V20E550L4B7
V20E550L4B7
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Stockean: 4536 pcs
Deskarga: V20E550L4B7.pdf
RFQ
V20E550L1T7
V20E550L1T7
Stockean: 3392 pcs
Deskarga: V20E550L1T7.pdf
RFQ
V20E550P
V20E550P