V20E510PL1T7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V20E510PL1T7
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V20E510PL1T7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4800 pcs
  • Mezua
V20E510PL1T7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V20E510PL1T7 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 217366 pcs Datuen fitxa V20E510PL1T7.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 820V Varistor tentsioa (min) 738V
Varistor Tentsioa (Max) 902V Series UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 670V Gehienezko AC bolumena 510V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 365J
Deskribapen zehatza 820V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 10kA
Edukiera @ maiztasuna 350pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V20E510P
V20E510P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM