V20E320L4B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V20E320L4B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V20E320L4B.pdf
  • Mezua
V20E320L4Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V20E320L4B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3247 pcs Datuen fitxa V20E320L4B.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 510V Varistor tentsioa (min) 459V
Varistor Tentsioa (Max) 561V Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 420V Gehienezko AC bolumena 320V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 273J
Deskribapen zehatza 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 10kA
Edukiera @ maiztasuna 750pF @ 1MHz