V20E300PL4B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V20E300PL4B7
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V20E300PL4B7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
V20E300PL4B7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V20E300PL4B7 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 246923 pcs Datuen fitxa V20E300PL4B7.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 385V Gehienezko AC bolumena 300V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 250J
Deskribapen zehatza 470V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 10kA
Edukiera @ maiztasuna 800pF @ 1MHz