V20E275PL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V20E275PL2T7
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V20E275PL2T7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V20E275PL2T7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V20E275PL2T7 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 268210 pcs Datuen fitxa V20E275PL2T7.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 350V Gehienezko AC bolumena 275V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 190J
Deskribapen zehatza 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 10kA
Edukiera @ maiztasuna 900pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V20E300
V20E300
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
Stockean: 4452 pcs
Deskarga: V20E300.pdf
RFQ
V20E275PL2B1
V20E275PL2B1
deskribapena: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Stockean: 249333 pcs
Deskarga: V20E275PL2B1.pdf
RFQ
V20E275PL2T
V20E275PL2T