V20E150PL2B1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V20E150PL2B1
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V20E150PL2B1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
V20E150PL2B1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V20E150PL2B1 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 241383 pcs Datuen fitxa V20E150PL2B1.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 200V Gehienezko AC bolumena 150V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 120J
Deskribapen zehatza 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 10kA
Edukiera @ maiztasuna 1600pF @ 1MHz