V205ZU05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V205ZU05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 205V 400A DISC 5MM
Fitxak: V205ZU05P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V205ZU05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V205ZU05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 205V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 431158 pcs Datuen fitxa V205ZU05P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 205V Varistor tentsioa (min) 184.5V
Varistor Tentsioa (Max) 225.5V Series ZU
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 170V Gehienezko AC bolumena 130V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 5.5J
Deskribapen zehatza 205V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 400A
Edukiera @ maiztasuna 100pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V205ZC05PX2855
V205ZC05PX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 205V 400A DISC 5MM
Stockean: 393683 pcs
Deskarga:
RFQ
V205ZU05PX2855
V205ZU05PX2855
Stockean: 325768 pcs
Deskarga: V205ZU05PX2855.pdf
RFQ
V205ZT05PX2855
V205ZT05PX2855
Deskarga: V205ZT05PX2855.pdf
V20DL45HM3_A/I
V20DL45HM3_A/I
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 45V 20A TO263AC