V200CH8T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V200CH8T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V200CH8T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 200V 250A 2SMD
Fitxak: V200CH8T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
V200CH8Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V200CH8T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 200V 250A 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187455 pcs Datuen fitxa V200CH8T.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 200V Varistor tentsioa (min) 184V
Varistor Tentsioa (Max) 228V Series CH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Beste izenak F3461TR
V200CH8T-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 175V
Gehienezko AC bolumena 130V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 4.0J Deskribapen zehatza 200V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
Oraina - Surge 250A Edukiera @ maiztasuna 110pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V200RA16X2749
V200RA16X2749
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 205V 4.5KA ENCASED
Stockean: 20903 pcs
Deskarga:
RFQ
V2007B
V2007B
fabrikatzaileak: ASSMANN WSW Components
deskribapena: HEATSINK TO-220 17.78X44.45MM
Stockean: 282876 pcs
Deskarga: V2007B.pdf
RFQ
V200RA16
V200RA16