V18ZC2PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V18ZC2PX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 18V 500A DISC 10MM
Fitxak: V18ZC2PX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V18ZC2PX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V18ZC2PX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 18V 500A DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 490735 pcs Datuen fitxa V18ZC2PX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 18V Varistor tentsioa (min) 16.2V
Varistor Tentsioa (Max) 19.8V Series ZC
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 14V Gehienezko AC bolumena 10V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 1.5J
Deskribapen zehatza 18V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 500A
Edukiera @ maiztasuna 5300pF @ 1MHz
Produktu erlazionatuak
V18ZC3PX2855
V18ZC3PX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 18V 1KA DISC 14MM
Stockean: 324833 pcs
Deskarga: V18ZC3PX2855.pdf
RFQ
V18ZC1PX2855
V18ZC1PX2855
deskribapena: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Stockean: 389864 pcs
Deskarga: V18ZC1PX2855.pdf
RFQ
V18ZC2P
V18ZC2P
deskribapena: VARISTOR 18V 500A DISC 10MM
Deskarga: V18ZC2P.pdf
V18ZC3P
V18ZC3P
Deskarga: V18ZC3P.pdf
V18ZC3
V18ZC3