V18ZA05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18ZA05P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V18ZA05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 18V 100A DISC 5MM
Fitxak: V18ZA05P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V18ZA05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V18ZA05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 18V 100A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 166732 pcs Datuen fitxa V18ZA05P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 18V Varistor tentsioa (min) 16.2V
Varistor Tentsioa (Max) 19.8V Series ZA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak F1941
V18ZA05P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 14V
Gehienezko AC bolumena 10V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.17J Deskribapen zehatza 18V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 100A Edukiera @ maiztasuna 1400pF @ 1MHz
Produktu erlazionatuak
V18RA16
V18RA16
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 18V 1KA ENCASED
Stockean: 14707 pcs
Deskarga: V18RA16.pdf
RFQ
V18ZA2
V18ZA2
deskribapena: VARISTOR 18V 500A DISC 10MM