V18MLE0805LH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLE0805LH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V18MLE0805LH
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 25V 0805
Fitxak: V18MLE0805LH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
V18MLE0805LHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V18MLE0805LH fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 25V 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 667879 pcs Datuen fitxa V18MLE0805LH.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 25V Varistor tentsioa (min) 22V
Varistor Tentsioa (Max) 28V Series MLE
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak F4169TR
V18MLE0805LH-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 18V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia -
Deskribapen zehatza 25V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Edukiera @ maiztasuna 290pF @ 1MHz