V18MLA0603H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA0603H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V18MLA0603H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 25V 30A 0603
Fitxak: 1.V18MLA0603H.pdf2.V18MLA0603H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
V18MLA0603Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V18MLA0603H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 25V 30A 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 591174 pcs Datuen fitxa 1.V18MLA0603H.pdf2.V18MLA0603H.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 25V Varistor tentsioa (min) 22V
Varistor Tentsioa (Max) 28V Series MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak F2181TR
V18MLA0603
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 18V
Gehienezko AC bolumena 14V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.10J Deskribapen zehatza 25V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Oraina - Surge 30A Edukiera @ maiztasuna 120pF @ 1MHz