V180ZC10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V180ZC10P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: V180ZC10P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3750 pcs
  • Mezua
V180ZC10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V180ZC10P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 446091 pcs Datuen fitxa V180ZC10P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 180V Varistor tentsioa (min) 162V
Varistor Tentsioa (Max) 198V Series ZC
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 153V Gehienezko AC bolumena 115V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 35J
Deskribapen zehatza 180V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 4.5kA
Edukiera @ maiztasuna 1190pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V180ZA5
V180ZA5
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM
Stockean: 5234 pcs
Deskarga: V180ZA5.pdf
RFQ
V180ZC10
V180ZC10
deskribapena: VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM