V175LT20APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V175LT20APX10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V175LT20APX10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V175LT20APX10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V175LT20APX10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 251154 pcs Datuen fitxa V175LT20APX10.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 270V Varistor tentsioa (min) 243V
Varistor Tentsioa (Max) 297V Series LT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 225V Gehienezko AC bolumena 175V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 90J
Deskribapen zehatza 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 1400pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V175LT2
V175LT2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM