V175LC10CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LC10CPX2855 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V175LC10CPX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak: V175LC10CPX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3750 pcs
  • Mezua
V175LC10CPX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V175LC10CPX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 233058 pcs Datuen fitxa V175LC10CPX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 270V Varistor tentsioa (min) 243V
Varistor Tentsioa (Max) 297V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 175V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 110J Deskribapen zehatza 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 700pF @ 1MHz