V150ZU05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150ZU05P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150ZU05P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Fitxak: V150ZU05P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V150ZU05Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150ZU05P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 150V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 719975 pcs Datuen fitxa V150ZU05P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 150V Varistor tentsioa (min) 135V
Varistor Tentsioa (Max) 165V Series ZU
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 127V Gehienezko AC bolumena 92V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 4.0J
Deskribapen zehatza 150V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 400A
Edukiera @ maiztasuna 190pF @ 1MHz
Produktu erlazionatuak
V150ZT8PX2855
V150ZT8PX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
Stockean: 319968 pcs
Deskarga:
RFQ
V150ZU05
V150ZU05
deskribapena: VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Stockean: 7018 pcs
Deskarga: V150ZU05.pdf
RFQ
V150ZT4P
V150ZT4P
deskribapena: VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
Deskarga: V150ZT4P.pdf
V150ZU05PX2855
V150ZU05PX2855