V150ZA4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150ZA4P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150ZA4P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak: V150ZA4P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V150ZA4Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150ZA4P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 530504 pcs Datuen fitxa V150ZA4P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 150V Varistor tentsioa (min) 135V
Varistor Tentsioa (Max) 165V Series ZA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 127V Gehienezko AC bolumena 95V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 15J
Deskribapen zehatza 150V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 2.5kA
Edukiera @ maiztasuna 860pF @ 1MHz