V150LT20CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LT20CPX10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150LT20CPX10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Fitxak: V150LT20CPX10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V150LT20CPX10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150LT20CPX10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 164204 pcs Datuen fitxa V150LT20CPX10.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 150V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 215J Deskribapen zehatza 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 1600pF @ 1MHz