V150LT10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LT10A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150LT10A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: V150LT10A.pdf
  • Mezua
V150LT10Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150LT10A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4239 pcs Datuen fitxa V150LT10A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series LT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 200V Gehienezko AC bolumena 150V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 45J
Deskribapen zehatza 240V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 4.5kA
Edukiera @ maiztasuna 800pF @ 1MHz