V150LS20BPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150LS20BPX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V150LS20BPX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V150LS20BPX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150LS20BPX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228874 pcs Datuen fitxa V150LS20BPX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 229.5V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 243V Series LS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 200V Gehienezko AC bolumena 150V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 80J
Deskribapen zehatza 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 1600pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150LS20APX2855
V150LS20APX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 202987 pcs
Deskarga: V150LS20APX2855.pdf
RFQ
V150LS20B
V150LS20B
deskribapena: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 2862 pcs
Deskarga: V150LS20B.pdf
RFQ
V150LS20CPX2855
V150LS20CPX2855
deskribapena: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Deskarga: V150LS20CPX2855.pdf
V150LS20CPX360
V150LS20CPX360
deskribapena: VARISTOR 229.5V 10KA DISC 20MM
Deskarga: V150LS20CPX360.pdf
V150LS20BP
V150LS20BP