V150LA10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA10A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150LA10A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: V150LA10A.pdf
  • Mezua
V150LA10Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150LA10A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6399 pcs Datuen fitxa V150LA10A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series LA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak F5364
V150LA10A-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 200V
Gehienezko AC bolumena 150V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 45J Deskribapen zehatza 240V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 4.5kA Edukiera @ maiztasuna 800pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150LA10CP
V150LA10CP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM
Stockean: 90561 pcs
Deskarga: V150LA10CP.pdf
RFQ
V150LA10APX2855
V150LA10APX2855
deskribapena: VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Stockean: 314915 pcs
Deskarga: V150LA10APX2855.pdf
RFQ
V150LA10C
V150LA10C
Deskarga: V150LA10C.pdf
V150C8T100BS3
V150C8T100BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 100W
Deskarga: V150C8T100BS3.pdf
V150LA1
V150LA1
deskribapena: VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
Deskarga: V150LA1.pdf
V150CH8T
V150CH8T
deskribapena: VARISTOR 150V 250A 2SMD
Deskarga: V150CH8T.pdf
V150CH8S
V150CH8S
Deskarga: V150CH8S.pdf
V150LA10APX10
V150LA10APX10
Deskarga: V150LA10APX10.pdf
V150LA10AP
V150LA10AP
Deskarga: V150LA10AP.pdf
V150CH8
V150CH8
Deskarga: V150CH8.pdf
V150LA10APX1347
V150LA10APX1347
Deskarga: V150LA10APX1347.pdf
V150KR
V150KR
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Antennas
deskribapena: RF ANT 156MHZ WHIP STR KR CONN