V14P30AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14P30AUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V14P30AUTO
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 47V 3KA DISC 14MM
Fitxak: 1.V14P30AUTO.pdf2.V14P30AUTO.pdf3.V14P30AUTO.pdf4.V14P30AUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V14P30AUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V14P30AUTO fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 47V 3KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Varistoraren tentsioa (tipoa) 47V Varistor tentsioa (min) 42.3V
Varistor Tentsioa (Max) 51.7V Series Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak F6429 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 34V
Gehienezko AC bolumena 30V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 32J Deskribapen zehatza 47V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 3kA Edukiera @ maiztasuna 5550pF @ 1MHz