V14MLA1206WA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14MLA1206WA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V14MLA1206WA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 18.1V 150A 1206
Fitxak: 1.V14MLA1206WA.pdf2.V14MLA1206WA.pdf
  • Mezua
V14MLA1206WAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V14MLA1206WA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 18.1V 150A 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7030 pcs Datuen fitxa 1.V14MLA1206WA.pdf2.V14MLA1206WA.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 18.1V Varistor tentsioa (min) 15.9V
Varistor Tentsioa (Max) 20.3V Series MLA
Packaging Bulk Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 14V Gehienezko AC bolumena 10V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 0.40J
Deskribapen zehatza 18.1V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Oraina - Surge 150A
Edukiera @ maiztasuna 1200pF @ 1MHz