V14MLA0805NH
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
V14MLA0805NH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V14MLA0805NH
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 18.1V 120A 0805
Fitxak: V14MLA0805NH.pdf
  • Mezua
V14MLA0805NHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V14MLA0805NH fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena VARISTOR 18.1V 120A 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 500144 pcs Datuen fitxa V14MLA0805NH.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 15.9V Varistor Tentsioa (Max) 18.1V
Series MLA RoHS egoera Tape & Reel (TR)
polarizazio 0805 (2012 Metric) Orientazio 1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Portuen kopurua 14VDC
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 10VAC Gehienezko AC bolumena 0.30J
Fabrikatzailearen zatia zenbakia V14MLA0805NH Energia 120A
deskribapena VARISTOR 18.1V 120A 0805 Oraina - Surge 20.3V
Edukiera @ maiztasuna 560pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V14MLA0805LWT
V14MLA0805LWT
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 18.1V 40A 0805
Stockean: 3620 pcs
Deskarga: V14MLA0805LWT.pdf
RFQ
V14MLA0805WT
V14MLA0805WT
deskribapena: VARISTOR 18.1V 120A 0805
Stockean: 3585 pcs
Deskarga: V14MLA0805WT.pdf
RFQ
V14MLA0805NH
V14MLA0805NH
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.