V14H510P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14H510P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V14H510P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 820V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak: V14H510P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V14H510Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V14H510P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 820V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97352 pcs Datuen fitxa V14H510P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 820V Varistor tentsioa (min) 738V
Varistor Tentsioa (Max) 902V Series HMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak F7712 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 670V
Gehienezko AC bolumena 510V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 205J Deskribapen zehatza 820V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 200pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V14H50PL1T
V14H50PL1T
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Stockean: 192767 pcs
Deskarga: V14H50PL1T.pdf
RFQ
V14H510PL3T
V14H510PL3T
Stockean: 210918 pcs
Deskarga: V14H510PL3T.pdf
RFQ
V14H510PL1A
V14H510PL1A