V14E625P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14E625P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V14E625P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1000V 6KA DISC 14MM
Fitxak: V14E625P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
V14E625Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V14E625P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1000V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56873 pcs Datuen fitxa V14E625P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1kV Varistor tentsioa (min) 900V
Varistor Tentsioa (Max) 1.1kV Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak F10944
V14E625P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 825V
Gehienezko AC bolumena 625V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 200J Deskribapen zehatza 1kV 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6kA Edukiera @ maiztasuna 160pF @ 1MHz