V14E440PL3B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V14E440PL3B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 715V 6KA DISC 14MM
Fitxak: V14E440PL3B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1800 pcs
  • Mezua
V14E440PL3Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V14E440PL3B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 715V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 328723 pcs Datuen fitxa V14E440PL3B.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 715V Varistor tentsioa (min) 643.5V
Varistor Tentsioa (Max) 786.5V Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 585V Gehienezko AC bolumena 440V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 170J
Deskribapen zehatza 715V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 6kA
Edukiera @ maiztasuna 260pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V14E42AUTO
V14E42AUTO
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 68V 3KA DISC 14MM
Stockean: 107364 pcs
Deskarga: V14E42AUTO.pdf
RFQ
V14E460PL1T
V14E460PL1T
deskribapena: VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM
Stockean: 304225 pcs
Deskarga: V14E460PL1T.pdf
RFQ
V14E440
V14E440
deskribapena: VARISTOR 715V 6KA DISC 14MM
Deskarga: V14E440.pdf
V14E460P
V14E460P
Deskarga: V14E460P.pdf
V14E460AUTO2T
V14E460AUTO2T
deskribapena: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Deskarga: V14E460AUTO2T.pdf
V14E440P
V14E440P