V14E300PL3T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V14E300PL3T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Fitxak: V14E300PL3T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
V14E300PL3Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V14E300PL3T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 383649 pcs Datuen fitxa V14E300PL3T.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 385V Gehienezko AC bolumena 300V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 125J
Deskribapen zehatza 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 6kA
Edukiera @ maiztasuna 400pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V14E300P
V14E300P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM