V14E230P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14E230P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V14E230P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM
Fitxak: V14E230P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2100 pcs
  • Mezua
V14E230Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V14E230P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 398385 pcs Datuen fitxa V14E230P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 360V Varistor tentsioa (min) 324V
Varistor Tentsioa (Max) 396V Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak F5359
V14E230P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 300V
Gehienezko AC bolumena 230V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 80J Deskribapen zehatza 360V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6kA Edukiera @ maiztasuna 550pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V14E20PL1B1
V14E20PL1B1
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Stockean: 381476 pcs
Deskarga: V14E20PL1B1.pdf
RFQ
V14E20P
V14E20P
deskribapena: VARISTOR 33V 4KA DISC 14MM
Stockean: 112915 pcs
Deskarga: V14E20P.pdf
RFQ
V14E230PL1B7
V14E230PL1B7
deskribapena: VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM
Deskarga: V14E230PL1B7.pdf
V14E230PL4
V14E230PL4
Deskarga: V14E230PL4.pdf
V14E230PL2B7
V14E230PL2B7
Deskarga: V14E230PL2B7.pdf
V14E230AUTO2T
V14E230AUTO2T
Deskarga: V14E230AUTO2T.pdf
V14E230PL2T7
V14E230PL2T7