V14E150PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V14E150PL1T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Fitxak: V14E150PL1T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
V14E150PL1Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V14E150PL1T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 406947 pcs Datuen fitxa V14E150PL1T.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 200V Gehienezko AC bolumena 150V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 60J
Deskribapen zehatza 240V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 6kA
Edukiera @ maiztasuna 800pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V14E150PL1T1
V14E150PL1T1
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Stockean: 418236 pcs
Deskarga: V14E150PL1T1.pdf
RFQ
V14E150AUTO
V14E150AUTO
deskribapena: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Stockean: 269660 pcs
Deskarga: V14E150AUTO.pdf
RFQ
V14E150L4B
V14E150L4B
Deskarga: V14E150L4B.pdf
V14E150P
V14E150P