V14E130PL2A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V14E130PL2A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM
Fitxak: V14E130PL2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
V14E130PL2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V14E130PL2A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 439747 pcs Datuen fitxa V14E130PL2A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 205V Varistor tentsioa (min) 184.5V
Varistor Tentsioa (Max) 225.5V Series UltraMOV™
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 170V Gehienezko AC bolumena 130V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 50J
Deskribapen zehatza 205V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 6kA
Edukiera @ maiztasuna 1000pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V14E140AUTO2T
V14E140AUTO2T
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Stockean: 211277 pcs
Deskarga: V14E140AUTO2T.pdf
RFQ
V14E130P
V14E130P
deskribapena: VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM