V141HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V141HG34
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 40KA SQUARE 34MM
Fitxak: V141HG34.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
V141HG34ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V141HG34 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 220V 40KA SQUARE 34MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15714 pcs Datuen fitxa V141HG34.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series HG34
Packaging Bulk Pakete / kasua Square 34mm, Formed Tabs
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 188V Gehienezko AC bolumena 130V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 291J
Deskribapen zehatza 220V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs Oraina - Surge 40kA
Edukiera @ maiztasuna 9000pF @ 1MHz