V140LS10APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V140LS10APX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: V140LS10APX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
V140LS10APX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V140LS10APX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 316199 pcs Datuen fitxa V140LS10APX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series LS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 180V Gehienezko AC bolumena 140V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 42J
Deskribapen zehatza 220V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 4.5kA
Edukiera @ maiztasuna 900pF @ 1MHz